Voordelen van investeren in indoor speelruimte voor uw bedrijf

Laat wat ruimte over in uw bedrijf voor plezier met ruimte gewijd aan binnenspeelruimtes. Deze plaatsen komen kinderen en uw bedrijf ten goede als u er optimaal gebruik van maakt. Waarom investeren in indoor speeltuinen? Omdat uw bedrijf voordelen kan oogsten die verder gaan dan het stimuleren van uw resultaten.

Lees het volledige artikel of ga naar een specifiek onderdeel:

  1. De voordelen voor kinderen 
  2. De voordelen voor bedrijven
  3. Is een binnenspeeltuin geschikt voor uw bedrijf?

De voordelen van binnenspeeltuinen voor kinderen

Bouw een indoorspeeltuin en u kunt de kinderen die er gebruik van maken levenslange voordelen bieden. Spelen is essentieel voor de ontwikkeling van kinderen. Het is het werk dat kinderen in hun kindertijd nodig hebben om de vaardigheden op te bouwen die ze later in hun leven nodig hebben. Kinderen die spelen leren en groeien in hun fysieke vaardigheden, creativiteit, sociale vaardigheden en psychologie.

Oefening

Beweging is essentieel voor een gezond lichaam. De Centers for Disease Control and Prevention (CDC) beveelt aan dat kinderen van 3 tot 5 jaar de hele dag actief blijven. Oudere kinderen van 6 tot 17 jaar hebben dagelijks minstens 60 minuten matige tot krachtige aërobe activiteit nodig. Daarnaast moeten ze minstens drie dagen per week deelnemen aan activiteiten voor spieropbouw en botopbouw.

Speeltuinen bieden kinderen de mogelijkheid om aan alle vormen van activiteit te doen. Kinderen die door de verschillende niveaus van een grote speeltuin klimmen, werken bijvoorbeeld aan de opbouw van hun spieren en botten door gewichtdragende activiteiten, terwijl ze ook aërobe beweging krijgen.

Zelfs oudere kinderen kunnen vergelijkbare voordelen halen uit de uitdaging met The Hive hindernisbaan die hun geest en lichaam op de proef stelt om te proberen hun beste tijd te verbeteren of tegen een ander te racen. De interactieve STOMP-apparatuur is een ander element waarmee kinderen en volwassenen interactief kunnen spelen door op de gamepads te stampen. Door de ervaring te gamen wordt lichaamsbeweging leuker voor oudere kinderen die misschien niet geneigd zijn tot lichaamsbeweging.

De aanleg van een speeltuin in uw bedrijf stimuleert kinderen om actief te worden en beweging te associëren met plezier, wat een gezondere, actievere levensstijl op latere leeftijd bevordert.

Een kind beklimt een touwhindernis in een binnenspeeltuin

Creativiteit

De meeste mensen denken bij creativiteit aan verbeeldingskracht. Maar creativiteit omvat elke vorm van iets nieuws maken. Het kan gaan om het vinden van ongebruikelijke oplossingen voor problemen, het creëren van muzikale deuntjes of het bedenken van fantasierijke speelonderwerpen.

Het ontwikkelen van creativiteit is belangrijk voor het oplossen van problemen. Speelruimtes waar kinderen met elkaar omgaan, kunnen de samenwerking bij het oplossen van problemen bevorderen. Het bedenken van oplossingen voor problemen is een onderdeel van het oefenen van creatief denken. Dit denken zal kinderen helpen geschillen op te lossen en verschillen in hun leven te overwinnen.

Muziek en kunst zijn andere manieren waarop kinderen hun creativiteit kunnen ontwikkelen. In binnenspeelruimten met muziekelementen kunnen kinderen alleen of met anderen muziek maken. Door samen met anderen spontaan muziek te maken, ontwikkelen kinderen creatieve denkvaardigheden en leren ze hoe leuk muziek is.

Een jongen speelt op een drumstel op de speelplaatsThema speeltuinen kan ook de creativiteit bevorderen door fantasierijk spel aan te moedigen. Het thema geeft kinderen een startpunt voor hun verbeelding om een wereld te bedenken waarin ze kunnen spelen. Een scheepsthema kan kinderen bijvoorbeeld inspireren om zich voor te stellen als matrozen die op volle zee op zoek gaan naar schatten of zeedieren ontdekken.

Sociale vaardigheden

Spelonderzoekers onderscheiden drie hoofdtypen spel bij menselijke kinderen en bij verschillende diersoorten - bewegingsspel, objectspel en sociaal spel. Dit laatste is voor alle zoogdiersoorten van vitaal belang voor het opbouwen van sociale banden. Passend spel stelt kinderen in staat tot interactie met hun leeftijdsgenoten en het aanleren van essentiële sociale vaardigheden zoals samenwerking, communicatie en planning.

Door sociaal spel leren kinderen ook over hun cultuur. Interdependente gemeenschappen hebben de neiging de waarde van sociaal spel aan hun kinderen door te geven, terwijl onafhankelijke culturen vaak de nadruk leggen op objectief spel. Kinderen kunnen op beide manieren spelen met indoor speeltoestellen. Kinderen kunnen bijvoorbeeld zelfstandig spelen op muziekelementen op een binnenspeelplaats of samenwerken met hun leeftijdsgenoten om een kinderband op te richten.

Kinderen die met anderen op een speelplaats spelen, leren luisteren naar het standpunt van anderen en werken aan het overbrengen van hun eigen standpunten. Zodra ze inzien dat ze het oneens kunnen zijn met anderen, beginnen kinderen in te zien dat ze moeten leren onderhandelen en een compromis moeten sluiten met anderen om plezier te kunnen blijven maken. Dit soort sociale ontwikkeling kan empathie en het vermogen om goed met anderen samen te werken bevorderen.

Door binnenspeeltuinen leren kinderen contact te maken met anderen, empathie te ontwikkelen, groepsproblemen op te lossen en te leren samenwerken. Van deze sociale vaardigheden hebben kinderen de rest van hun leven profijt.

Twee jonge meisjes lachen naar elkaar als ze op een speelplaats spelen

Veiligheid

Een binnenspeeltuin voor kinderen die uw bedrijf bezoeken kan hen helpen veilig te blijven door hen een speciale speelplek te bieden. Omdat kinderen in uw speeltuin kunnen spelen onder toezicht van een verzorger, is de kans kleiner dat ze gevaarlijker spel gaan spelen in uw bedrijf. Zo geeft een speeltuin kinderen een plek om hun energie kwijt te kunnen zonder schade toe te brengen aan uw gebouw, producten of voorwerpen.

Een speelruimte kan verzorgers ook helpen hun kinderen in de gaten te houden. Volwassenen kunnen hun kinderen gemakkelijk in de gaten houden binnen de aangewezen speelruimte en weten precies waar hun kinderen de hele tijd zijn.

Indoor speeltuinen zijn slechts zo veilig als het toezicht dat kinderen erop hebben. Verplicht kinderen altijd tot toezicht van volwassenen als ze in de speelruimte zijn. Als hun verzorgers goed op hen letten in de speelruimte in uw bedrijf, hebben kinderen een veiligere plek om zich uit te leven.

Herinneringen

Kinderen maken voortdurend herinneringen. Als ze zich herinneren dat ze plezier hadden op een speelplaats in uw bedrijf, kunnen ze later uw bedrijf associëren met dat plezier. Kinderen kunnen hun verzorgers vragen hen naar uw bedrijf te brengen alleen voor de speeltuin. Of op latere leeftijd worden ze zelf trouwe klanten dankzij hun positieve ervaringen als kind.

Ook verzorgers creëren herinneringen die zij met hun kinderen kunnen delen om hun band te verbeteren. Door bijvoorbeeld interactief te spelen met elementen als STOMP kunnen verzorgers en hun kinderen samen spelen en gezamenlijke herinneringen en banden opbouwen.

Een kind lacht terwijl het van een glijbaan afgaat naar een volwassene met open armen

Hoe kan een binnenspeeltuin uw bedrijf ten goede komen?

Indoor speeltuinen hebben voordelen voor de kinderen en hun verzorgers in uw bedrijf. Ze kunnen ook uw bezoekersaantallen en winst verhogen. Met de investering in een speeltuin kunt u meer gezinnen naar uw zaak lokken, een ruimte van veiligheid en ontspanning creëren voor kinderen en volwassenen, en uw koopwaar beschermen tegen overprikkelde kinderen.

Beroep op gezinnen

Gezinnen zoeken actief naar attracties, locaties en winkels die in hun behoeften voorzien. Een van die behoeften is dat kinderen een plek hebben om zich te vermaken. Indoor speeltuinen bieden een plek voor actief spel die kinderen scheidt van uw operationele ruimtes.

Voor de meeste bedrijven zijn gezinnen een van de belangrijkste demografische groepen, omdat zij meer geld uitgeven in uw vestiging door meer bezoekers of aankopen. Doe een beroep op gezinnen met overdekte speelruimten, en trek kinderen van alle leeftijden naar uw bedrijf.

Speelplaatsen zijn al lang elementen om gezinnen naar fastfoodrestaurants te lokken, maar u hoeft geen eetgelegenheid te runnen om gezinnen binnen te willen halen. Musea, scholen, winkelcentra, sportscholen, hotels en recreatiecentra zijn allemaal bedrijven waar speeltuinen perfect passen in de faciliteiten om tegemoet te komen aan de behoeften van bezoekende gezinnen.

Creëer een veilige ruimte voor kinderen

Kinderen moeten een ruimte hebben om contacten te leggen met hun leeftijdsgenoten. Een aparte speelruimte in uw bedrijf houdt kinderen in een gecontroleerde ruimte onder toezicht van hun opvoeders en voorkomt dat ze de rest van uw bedrijf gebruiken om te spelen.

Bovendien, als uw speeltuin binnen is, beschermt u kinderen tegen hitte en kou. Uw toestellen worden niet nat of bevroren door regen of ijs, waardoor het een beter alternatief is voor buitenspeelplaatsen.

Om de speeltuin zo veilig mogelijk te houden, moet u de klanten wijzen op het belang van het naleven van de regels, waaronder het eisen van toezicht op alle kinderen in de zone. Kinderen moeten ook niet schreeuwen, niet rennen en geen misbruik maken van de speeltoestellen of -elementen. Misschien hebt u een medewerker nodig om ervoor te zorgen dat oppassers hun kinderen op de speelplaats in de gaten houden en dat de kinderen zich aan de regels houden. De medewerker kan ook morsen onmiddellijk opruimen, wat uitglijden voorkomt en de speeltuin schoner houdt.

Creëer een ontspannen ruimte voor volwassenen

Volwassenen die uw zaak bezoeken mogen niet worden afgeleid door hun kinderen. Een speeltuin laat de volwassenen ontspannen met anderen terwijl ze hun kinderen zien spelen. Nadat de kinderen zich in de speeltuin hebben vermaakt, kunnen de volwassenen zich meer op uw producten of diensten concentreren.

Zorg voor comfortabele zitplaatsen in de speeltuin om volwassenen aan te moedigen hun kinderen op de speelplaats te zien en zich meer ontspannen te voelen. Wanneer volwassenen het gevoel hebben dat u hun behoefte begrijpt om hun kinderen bezig te houden, zullen zij zich gewaardeerd voelen en eerder geneigd zijn uw bedrijf te blijven bezoeken.

Bescherm uw goederen

Kinderen moeten bewegen. Ze kunnen die behoefte niet goed kanaliseren als ze geen speelruimte hebben. Zonder speelruimte voor kinderen kunnen overprikkelde kinderen uw koopwaar beschadigen. Geef ze een gezondere optie om hun energie te richten met een speelruimte waar ze actief kunnen spelen met hun leeftijdsgenoten. U hoeft zich geen zorgen te maken dat kinderen de koopwaar beschadigen door in uw winkel te spelen.

Of een indoor speeltuin geschikt is voor uw bedrijf hangt af van de vraag of u de ruimte, het budget, de tijd en de klantenkring hebt om het in te passen. De meeste bedrijven en faciliteiten die zich richten op gezinnen kunnen speeltuinopties vinden die in hun activiteiten passen.

Kinderen spelen op indoor speeltoestellenRuimte

U hebt geen grote ruimte in uw bedrijf nodig om een speeltuin te installeren. Kinderen hebben een grote fantasie, dus zelfs de kleinste speelruimte zal hun aandacht trekken en indruk op hen maken. Het enige nadeel van kleinere speelruimtes is dat er minder kinderen in kunnen. Als uw bedrijf grote menigten trekt, kunt u na verloop van tijd de ruimte voor uw speeltuin uitbreiden, zodat er meer kinderen kunnen spelen. Als u een grote hoeveelheid ruimte hebt, kunt u kiezen voor een grote speeltuin die voldoende ruimte biedt voor meer kinderen tegelijk.

De speeltuin kan veel plezier bieden in compacte ruimtes. De ATOM-speelzone bijvoorbeeld is een compacte, op zichzelf staande speelzone met meerdere functies waar kinderen gebruik van kunnen maken. Bovendien zijn deze speelzones budgetvriendelijk.

Andere kleine speeltuinoplossingen bieden meer plezier op minder vloeroppervlak door kinderen op meerdere niveaus te laten spelen. Als u wel verticale ruimte maar geen vloeroppervlak hebt, kunnen hogere, kleinere speeltuinen de perfecte oplossing zijn voor uw compacte ruimte.

Laat beperkte ruimte u er niet van weerhouden een binnenspeeltuin aan uw bedrijf toe te voegen. Zelfs kleine ruimtes kunnen speelplaatsen herbergen die het plezier maximaliseren in een minimale ruimte.

Kinderen spelen op een kleine binnenspeeltuin

Begroting

Het budget van uw bedrijf hoeft geen belemmering te zijn om een speeltuin te installeren. Met de financieringsopties voor speeltoestellen kunt u kiezen voor een lease-to-own of same-as-cash lening om uw speelruimte te financieren. Met deze opties kunt u zich grotere speeltoestellen of meer elementen veroorloven dan uw budget voor directe aankoop toestaat. Met gespreide betalingen door middel van financiering heeft u meer geld achter de hand voor uw bedrijf.

Naarmate uw speeltuin meer klanten trekt, stijgt uw winst, zodat u de speeltuin kunt uitbreiden of uw lening kunt afbetalen.

Als u liever een speeltuin kiest die gemakkelijk in een vooruitbetaling past, hebt u verschillende budgetvriendelijke opties. Wonderscapes is een reeks thematische speelterreinen die bestaan uit gebeeldhouwd schuim en speelelementen die in kleine ruimtes passen. ATOM speeltoestellen zijn ook budget- en ruimtevriendelijke opties.

Tijd

De hoeveelheid tijd die u hebt voor de installatie van uw nieuwe speeltuin zal uw keuzes mede bepalen. Heeft u minder tijd, overweeg dan schuimelementen of kleinere speelterreinen. Een professionele installatie verkort ook de tijd die nodig is om uw speelelementen op hun plaats te krijgen. Het is beter niet te proberen een DIY aanpak voor uw bedrijf speeltuin. Vertrouw op gecertificeerde deskundigen om uw speeltuin te installeren voor tijdsbesparing en betere resultaten.

Klantenkring

Als uw klanten gezinnen met kinderen omvatten, moet u een speeltuin overwegen. De samenstelling van de gezinnen maakt een verschil in het type speeltuin dat u installeert. Heeft u voornamelijk verzorgers van kleine kinderen in uw faciliteit, of ziet u kinderen van alle leeftijden? Kinderdagverblijven, bijvoorbeeld, zien misschien meer kleuters, terwijl autodealers kunnen kinderen van alle leeftijden komen met hun verzorgers.

Als u vooral jongere kinderen hebt, wilt u misschien een speelplaats voor peuters en kleuters. U kunt ook een zijspeelplek voor jongere kinderen inrichten met een andere speelplek voor kinderen van 5 tot 12 in de buurt. Door deze ruimten van elkaar te scheiden, kan het aantal kinderen dat tegelijk in de ruimte speelt worden vergroot en kunnen jongere peuters een plek krijgen om met hun leeftijdsgenootjes te spelen.

Hoe Soft Play® u kan helpen bij het starten van een bedrijf in indoor speeltuinen

Met Soft Play heeft u een expert in uw hoek om u te helpen tijdens het hele proces van het selecteren, installeren en onderhouden van uw indoor speeltuin. Onze solide klantenservice begint al op het moment dat u contact met ons opneemt met een vraag of een offerte aanvraagt.

Een grote, interactieve binnenspeeltuin met spelende kinderen

Gratis ontwerpadvies

Veel van onze indoor speelruimtes bieden volledige aanpassingsmogelijkheden. Onze ontwerpers kunnen u helpen een perfecte speelruimte te creëren die uw merk vertegenwoordigt, in uw beschikbare ruimte past en uw budget niet te boven gaat. We hebben gewerkt met grote en kleine bedrijven, van lokale kinderdagverblijven tot Kennedy Space Center, om hun ideale speelruimte te ontwerpen. Vertrouw erop dat wij u dezelfde uitstekende klantenservice bieden bij het ontwerpen van uw speeltuin.

Kant-en-klare oplossingen

Wij helpen u met meer dan de ontwerpfase wanneer u uw speeltuin selecteert en koopt. Onze klantenservice gaat verder dan de verkoop en omvat ook de service en aanleg door onze erkende vakmensen. Wij bieden ook voortdurende ondersteuning door onze hoog opgeleide medewerkers van de klantenservice. Met meer dan 25.000 installaties in 30 jaar, zal ons team op Soft Play uw bedrijf dezelfde diensten van wereldklasse bieden waar we bekend om staan.

Aanpassing

Hoewel een standaard speeltuin snel resultaat oplevert, kunt u uw speeltuin ook aanpassen met verschillende toegevoegde elementen, kleuren en thema's. Stem de speeltuin af op uw bedrijf met uw merkkleuren of logo. Kinderen en hun verzorgers zullen de leuke momenten op de speelplaats eerder associëren met uw bedrijf.

Kinderen spelen op een grote, lichte binnenspeeltuin met ruimtethemaMet maatwerk kunt u ook een speeltuin vinden die past bij de hoeveelheid ruimte die u hebt. Of uw bedrijf nu iets nodig heeft dat op een klein oppervlak past maar wel verticale ruimte heeft of als u een laag plafond heeft maar veel vloeroppervlak, wij kunnen de juiste speeltuin en elementen vinden die voor u werken.

Omdat het aanpassen van uw speeltoestellen ontmoedigend kan voelen, zal ons professionele ontwerpteam u langs de weg helpen. Laat ons weten wat u nodig hebt, en wij zullen aan uw verzoeken voldoen met een speeltuin die speciaal voor uw bedrijf is ontworpen.

Een pijnloos proces van begin tot eind

Ons team op Soft Play vergemakkelijkt het hele proces voor uw bedrijf om een indoor speelruimte te krijgen. Wij werken hard om u bij elke stap te begeleiden en te ondersteunen.

Eerst kunt u onze online producten bekijken en ons online een offerteaanvraag sturen of een gratis ontwerpconsult aanvragen door contact met ons op te nemen. Ons team zal met u samenwerken om u te helpen de elementen te kiezen die u nodig heeft en te beslissen of u de speelruimte in een thema van uw merk wilt plaatsen. De meeste ontwerpen en offertes duren twee weken. Ons team kan meer tijd nodig hebben als u thematisering of extra maatwerk wenst.

Voor een professionele installatie hoeft uw bedrijf niet te vertrouwen op onbewezen aannemers. Wij maken gebruik van een team van gecertificeerde onafhankelijke installateurs en onderhoudstechnici die hun kennis van het correct monteren en bedienen van onze producten hebben bewezen. Om ervoor te zorgen dat zij hun niveau van uitmuntendheid in het onderhoud van onze speeltuinen en elementen handhaven, testen wij hen periodiek. Bijgevolg krijgt u een bewezen team van installateurs waarop u kunt vertrouwen om het werk correct uit te voeren wanneer u onze Soft Play producten in uw bedrijf installeert.

Tot slot zijn we er ook na de installatie voor uw bedrijf. Op elk moment in de toekomst kunt u contact opnemen met onze klantenservice voor verdere productondersteuning. Wij zijn er om al uw vragen over onderdelen, reparaties, service of reserveonderdelen te beantwoorden. Bovendien kan ons team u in contact brengen met de bronnen die u nodig hebt als uw speeltoestel vervangende onderdelen nodig heeft.

Uw bedrijf streeft ernaar uw klanten uitstekende service en zorg te bieden. Wij doen hetzelfde op Soft Play om ervoor te zorgen dat bedrijven zoals het uwe de juiste speeltuinen krijgen voor hun activiteiten en een uitstekende klantenservice gedurende het hele aankoopproces en daarna.

Kickstart de binnenspeeltuin van uw bedrijf vandaag nog

Op Soft Play, zijn we experts in het helpen van bedrijven van elke omvang bij het vinden van indoor speelruimtes die aan hun behoeften voldoen. Wij koppelen uw bedrijf aan de beste speeltuin die voldoet aan budgettaire of ruimtebeperkingen. Met een speeltuin die bij uw bedrijf past, kunt u uw klanten beter van dienst zijn, gezinnen zich welkom laten voelen en kinderen een leuke plek bieden om hun vaardigheden te ontwikkelen. Laat ons weten welk type speeltoestel u wilt en wat uw budget is door online een offerte aan te vragen.

Kickstart de binnenspeeltuin van uw bedrijf vandaag nog

Begin met typen en druk op Enter om te zoeken